فونت فارسی سوگند

فونت سوگند یک فونت فارسی فانتزی و جذاب است که برای خط فارسی توسط حسین تقی‌زاده طراحی شده است. موارد کاربری آن را می‌توان هرجایی که باید احساس خوشایندی منتقل شود، درنظر گرفت. موضوعاتی نظیر: بازی، سرگرمی، مواد غذایی، خدمات یا تبلیغات. فونت سوگند دارای استایل توخالی (Outline) و ترکیبی منسجم می‌باشد که در اندازه های بزرگ و سرتیترها به آن ظاهری چشم‌گیر بخشیده است. همچنین به دلیل ضخامت یکسان خطوط و و تناسبات دقیق در اندازه‌های کوچک هم برای چاپ و روی صفحه نمایش از وضوح خوبی برخوردار می‌باشد.
در طراحی این فونت سعی شده حروف با بیشترین تراکم کنار هم قرار بگیرند تا کلمات ترکیبی یکپارچه‌تر داشته باشند. در واقع فواصل بین دندانه‌ها به صفر رسیده است. همچنین کوتاه بودن پایین و بالای خطوط کرسی از ویژگی‌های مثبت آن می‌باشد. فونت سوگند برخلاف دیگر فونت‌های فارسی در سبک Outline، تلاشی‌ست برای ارایه یک فونت اصیل و مورد استفاده در تایپوگرافی حرفه‌ای.

نسخه اصلی سوگند

نسخه اصلی بسیار زیباست اما مشکل اساسی آن این است که نسخه Regular ندارد و این مشکل برای طراحانی که دوست دارند از نسخه Regular استفاده کنند را زیاد می کند ، چون مجبورند برای هر لوگ تایپ این کار را یک بار انجام دهند.

فونت دیما سوگند نسخه اصلاحی از این فونت می باشد که این مشکل را تا حد زیادی حل کرده و توانسته نسخه ای جدید با قابلیت Regular را به شما ارائه کند.

البته به زودی نسخه Bold این فونت و نسخه ایستاده(نسخه فعلا مورب است) نیز منتشر خواهد شد.

اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0