درباره ما

خانه » درباره ما

این سایت متعلق گروه آریا تکثیر با شماره پروانه ۰۴۶۷۰۷۷۳۵۹ می باشد.

قوانین و مقررات :

۱- کلیه فعالیت های hamyargraphic.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات hamyargraphic.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت hamyargraphic.ir به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۲- تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

۳-کاربرانی که اشتراک دارند در صورت عدم دانلود سهمیه روزانه خود به هر دلیلی، سهمیه فوق باطل گشته و به روزهای آتی اضافه نمی گردد.

۴-این وب‌سایت متعلق به گروه “همیارگرافیک” می‌باشد . همیارگرافیک دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.

۵-کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها (رایگان-پولی) متعلق به “همیارگرافیک ” بوده و کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های دانلود شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد. همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی (در فرمت های مختلف مانند ایندیزاین، افترافکت و …) ممنوع است.

۶- خرید فایل از “همیارگرافیک” به آدرس www.hamyargraphic.ir هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند).

۷- “همیارگرافیک” می کوشد تا نوشته های استفاده شده در طرح ها غلط املایی، ویرایشی، نگارشی و محتوایی نداشته باشد. با این حال، بازبینی نهایی و اطمینان از درست بودن نوشته ها و طرح ها، به عهده کاربران محترم است و هچگونه مسئولیتی متوجه”همیارگرافیک” نمی باشد. کاربران گرامی چنانچه غلط های احتمالی نوشته ها را به ما گوشزد کنید، بسیار سپاسگزار خواهیم بود.

۸- خریدار فایل می بایست با نرم افزارهای گرافیکی و ویدیویی آشنایی داشته باشد، هرگونه ویرایش در فایل خریداری شده از سایت به عهده خریدار بوده و هیچگونه تغییر، ویرایش و آموزشی از طرف مجموعه همیارگرافیک انجام نمی گیرد.

۹- مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از hamyargraphic.ir به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و … )، هیچگونه مسئولیتی متوجه “همیارگرافیک” نمی باشد.