آگهی ترحیم لایه باز

100 طرح لایه باز آگهی ترحیم

استفاده از آگهی ترحیم از دیرباز به منظور اعلام درگذشت افراد کاربرد داشته است. در زمان‌های گذشته از این آگهی تنها به منظور چاپ بر روی کاغذ استفاده می‌شد. در طول زمان و گسترش اینترنت و فضای مجازی، استفاده از آگهی ترحیم پای خود را فراتر از نسخه‌های کاغذی روی دیوارهای شهر گذاشت. امروزه نمایش آگهی ترحیم در شبکه‌های اجتماعی در سرعتی بالاتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همین موضوع سبب شده تا استفاده از آگهی ترحیم لایه باز اهمیت ویژه‌ای را پیدا کند.

آگهی ترحیم لایه باز

آگهی ترحیم مادر

آگهی ترحیم مادر

آگهی ترحیم لایه باز 

برای بسیاری از افراد که قصد شروع فعالیت در زمینه طراحی و گرافیک دارند، استفاده از طرح‌های لایه باز انتخابی مناسب است.

آگهی ترحیم جوان ناکام

از جمله این طرح‌ها می‌توان به بنر مناسبتی لایه باز وکارت ویزیت لایه باز اشاره کرد.

آگهی ترحیم لایه باز  مادر

این طرح‌های لایه باز برای کاربردهای متنوعی مثل چاپ به صورت تیراژ بالا و یا استفاده در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌شوند. تنوع بالایی که در طرح‌های لایه باز وجود دارد، امکان انتخاب بهترین نوع طراحی را برای فرد فراهم می‌کند.

آگهی ترحیم جوان

استفاده از  از دیرباز به منظور اعلام درگذشت افراد کاربرد داشته است. در زمان‌های گذشته از این آگهی تنها به منظور چاپ بر روی کاغذ استفاده می‌شد.

قاب عکس مرحوم

در طول زمان و گسترش اینترنت و فضای مجازی، استفاده از پای خود را فراتر از نسخه‌های کاغذی روی دیوارهای شهر گذاشت.

همیار گرافیک

امروزه نمایش آگهی ترحیم در شبکه‌های اجتماعی در سرعتی بالاتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همین موضوع سبب شده تا استفاده از  اهمیت ویژه‌ای را پیدا کند.

آگهی ترحیم پدر

طراحان گرافیک از طریق تنوعی که در این طرح‌ها وجود دارد می‌توانند به آسانی در کوتاه‌ترین زمان آگهی ترحیم را به مشتری تحویل دهند.

استند عکس مرحوم

آگهی ترحیم جوان ، آگهی ترحیم مادر ، آگهی ترحیم پدر ، استند عکس مرحوم ، بنر هیئت ، کارت ویزیت لایه باز ، بنر مناسبتی لایه باز ، همیار گرافیک ، یک همیار تمام وقت ، مرجع فروش فایل های گرافیکی ، استند عکس مرحوم ، قاب عکس مرحوم ، قاب عکس مروح ، طرح عکس مرحوم ، استند لایه باز عکس مرحوم ، قاب فلزی عکس مرحوم

آگهی ترحیم پدر

آگهی ترحیم مادر

آگهی ترحیم جوان

آگهی ترحیم مادر

آگهی ترحیم یا اعلامیهٔ فوت
دعوتنامه‌ای است از جانب صاحبان عزا و اقوام نزدیک متوفی برای دعوت از دوستان و آشنایان وی به‌منظور شرکت در مراسم عزاداری. آگهی فوت لایه باز ممکن است توسط یکی از عزاداران به‌شکل یک اعلامیهٔ مستقل منتشر شود یا در یک روزنامه یا نشریه چاپ شود.
به‌هرحال، اصلی‌ترین کاربرد آگهی ترحیم، اطلاع‌رسانی از مرگ و زمان و مکان اجرای مراسم عزاداری است
آگهی ترحیم لایه باز برای پدر ، مادر یا جوان طراحی می شود.
آگهی ترحیم برای مراسمات مختلف طراحی می شود از جمله مراسم تشییع، آگهی ترحیم مراسم سوم ، آگهی فوت مراسم چهلم و آگهی ترحیم سالگرد و …. طراحی می شود.

ویژگی های آگهی ترحیم لایه باز چیست؟
آگهی ترحیم به صورت های مختلف طراحی و اجرا می شود. آگهی ترحیم در سایزهای آ4 ، آ3،‌آ5 طراحی می شود. در طراحی آگهی فوت لایه باز میتوان از تایپوگرافی انالله و انا الیه راجعون،‌هوالباقی،‌شعر فوت، گل بوته ، شمع ، شمسه و …. استفاده کرد.
هم چنین می توان در طراحی آگهی ترحیم ها از طرح ها و اطلاعات خود شما استفاده کردو برای چاپ آن آگهی ترحیم را آماده کرد،
از مهمترین ویژگی طرح لایه باز آگهی ترحیم میتوان به این مورد اشاره نمود که این طرح ها قابلیت ویرایش برای کوچترین المانها را دارا می باشد.
لازم به ذکر است طرح اعلامیه فوت پدر، اعلامیه فوت مادر، اعلامیه ترحیم جوان، آگهی ترحیم چهلم، اعلامیه سالگرد و آگهی ترحیم مجلس ترحیم دو نفره از جمله طرح های محبوب در زمینه آگهی ترحیم می باشند
هم چنین با توجه به گسترش شبکه های مجازی و استفاده مردم از صحفات مجازی مثل اینستاگرام ، تلگرام، واتساپ و … طرح های آگهی ترحیم برای این سایزها طراحی شده است . که شما میتوانید برای آنها استفاده نمایید.

شعر آگهی ترحیم چیست؟
به‌طور معمول در بالای برگهٔ آگهی ترحیم، یک شعر کوتاه که معمولا از دو بیت تشکیل شده‌است قرار میگیرد. این شعر با توجه به جایگاه فرد متوفی در خانواده تعیین می‌شود. اگر آگهی ترحیم برای پدر خانواده باشد از شعر های مربوط به پدر استفاده می‌شود.
مضمون این شعر همواره فقدان و از دست دادن عزیزی می‌باشد که گاه با مضامین مذهبی نیز ترکیب می‌شود و همچنین اگر این شعر برای مراسم چهلم یا سالگرد باشد باشد، از جملات مربوط به این مراسم در آن درج می‌شود.
آگهی فوت لایه باز
یک طرح لایه باز اعلامیه ترحیم، طراح به همه‌ی قسمت‌های طرح لایه باز دسترسی داشته و با صرف کمترین زمان، م‌ تواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره کند. برای مثال تصاویر، قاب عکس مرحوم، متن تسلیت، خوشنویسی و تایپوگرافی شعر آگهی ترحیم و دیگر اجزایی که در اعلامیه ترحیم لایه باز استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می‌تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کند و یا قسمتی از طرح را حذف نموده و بخش‌های جدیدی را به طرح لایه باز مورد نظر اضافه کند. طرح لایه باز که معمولا فرمت آن .psd است اختیارات بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

توسط
تومان